top of page

2004'TEN BERİ

OYUNUN KURALLARINI 

YAZIYORUZ

01

BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ

MCR TRAINING:

GÜLÜMSETEREK ÖĞRETME FABRİKASI

MCR Training, 2004 yılında kurulan Macera Akademisi’nin, yaşayarak öğrenme süreçlerini kullanarak kurumsal eğitimler veren bir departmanıdır.

İş hayatında temel kural beklenmedik sorunlara yaratıcı çözümler üretmek, bunu yaparken de “oyunu kuralına göre oynayabilmektir”. MCR Training, bu doğrultuda çalışanları alışılmışın dışında, algılarının yükseleceği eğitim alanlarına taşır. Sıra dışı ve akılda kalıcı olmak hedefiyle tasarlanan MCR Training’in oyunları, gerçek hayatın keyifli bir tür simülasyonu olur. İş dünyasında sık sık karşılaşılan “sorun teşhisi, planlama, zamanı verimli kullanma, çözüm üretme, sağlıklı iletişim kurma” gibi kavramlara deneyimsel bir yaklaşımla ofis dünyası dışından, farklı bir pencereden bakılır...

02

NE YAPARIZ?

EĞİTİMLERMİZ
Klasik takım çalışması aktivitelerinin, firmaların ihtiyaçları ve günümüz trendlerinin doğrultusunda yeni baştan dizayn edilmesi ile ortaya çıkan, sürekli geliştirilip zenginleştirilen ve gelen talepler doğrultusunda zenginleşmeye devam eden MCR Training’e ait özgün aktiviteleridir.
Ekip üyelerinin önüne zorlu bir fiziksel problemin konulduğu ve bu problemin içinden çıkabilmeleri için özgün bir bakış açısıyla yaratıcı düşüncenin büyük rol oynadığı, takım içi iletişim aktivitesidir.
YARATICI DÜŞÜNCE AKTİVİTELERİ
YARATICI MUTFAĞI İLE SİZİN İÇİN ÇALIŞMAYA HAZIR!
HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!
HAYAL EDİN,
BİRLİKTE
TASARLAYALIM

03

SİZİN İÇİN TASARLAYALIM

İLETİŞİM

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz!

En kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

bottom of page