TASARLA
SUN
AKTİVİTELER

Ekiplerin yaratıcı yönlerini ön plana çıkarmaya odaklanan takım çalışması aktiviteleridir. Takımlara ayrılmış ekipler ellerindeki malzemelerle daha önce hiç keşfedilmemiş özelliklerini harmanlayarak ortaya eşsiz çalışmalar çıkarırlar.

Bu başlık altında MCR Training'e ait 30'u aşkın çalışma vardır.

Bir takım oyunu klasiği..
Birkaç parça karton ve yardımcı malzeme ile ne kadar sağlam ve havalı bir araba üretebilirsiniz?Peki bu araçla rakiplerinizle yarış yapmanızı istesek?

1/3

OUTDOOR &

INDOOR

Ani bir değişime ayak uydurmak bizim işimiz diyorsanız, buyrun meydan sizin. Elinizdeki malzemelerle öyle bir ürün geliştirin ki, uygun durumlarda aniden bambaşka bir ürüne dönüşebilsin ve her durumda kullanılabilir olsun.

1/3

Ekibiniz kameranın karşısında ne kadar Marlon Brando? Artık bunu öğrenmek için bir fırsatınız var.. Kamera, senaryo, dekor malzemesi, kostüm malzemesi, makyaj seti… Bir film seti oluşturmak için gerekli her şey elinizde.. Fırsat verildiğinde ortaya neler çıkarabilirsiniz, gösterme zamanı!

1/3

OUTDOOR &

INDOOR

Büyük bir resmin küçük birer parçasıyız hepimiz, birimiz eksik kaldığında hemen belli eder yerimiz. Boş tuvaller ekibinizin ellerinde nasıl bir şahesere dönüşecek bilmek ister miydiniz?

1/3

150-180 DK

Şarkını seç! Sahneye çık! Kendini göster!
Makyajlar, şovlar, alkışlar, atışmalar...
Bir yarışmadan çok fazlası bu sihirli sahnede.

1/3

Yeşilce Mah. Dayanıklı Sk. No: 1A   Kağıthane / İSTANBUL

info@maceraakademisi.com | Tel: 0212 281 7965  

Macera Akademisi © 2019

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • LinkedIn - Beyaz Çember